Evolve Bezěcký pás EV-CT-215X with 21,5' full HD Console

Unikátny bežecký pás Elite s 21'5palcovou dotykovou konzolou.  Pravdepodobne jediný bežecký pás na svete s bezdrôtovou nabíjačkou telefónu.  Virtuálne skladby, Youtube a webový prehliadač vás pri športovaní nenechajú nudiť.  Môžete tiež sledovať údaje o tréningu - čas, rýchlosť, spálené kalórie, kroky za minútu a ďalšie.  Bežecký pás má tiež WIFI a Bluetooth.  ELITE EL-CT215 - jeden z najpokročilejších bežeckých pásov na svete!

Můžeme doručit do:
27.5.2021
2 týdny
Kód: EV-CT-215X
Značka: EVOLVE
€4 652,05 –23 % €3 578,50
Kategorie: Profi běžecké pásy
Záruka: 2 roky a 5 let na motor
evolve ev ct215 begimo takelis su lietimui jautria 215 coliu konsole (3)
ZdarmaZdarma €4 652,05 –23 %

Bežecký trenažér Evolve EV-CT215 s 21,5palcovým dotykovým ovládaním konzoly


REKLAMA UŽ KEĎ MÁ SVOJE SRDCE!

Bežecké trenažéry s režimom šetriča obrazovky umožňujú integrovať reklamy, zverejňovať informácie o poskytovaných službách a podobne.

NABÍJANIE BEZDRÔTOVÉHO TELEFÓNU

Keď športujete, telefón sa bude nabíjať v bezdrôtovom režime - už nebudete mať žiadne káble ani nabíjačky.

NEOBMEDZENÁ ZÁBAVA

Ovládacie konzoly podporuje širokú škálu programov pre prehrávanie zvuku a videa, ktoré nikdy nezastaví vaše cvičenie.


INFORMÁCIE O VÝCVIKU

Sledujte a vyhodnoťte informácie o tréningu, pretože inteligentný konzoly poskytne podrobné údaje o tréningu.

VIRTUÁLNY Cvičenie

Od tejto chvíle budete mať jedinečnú príležitosť uniknúť na skutočných cestách po celom svete, bez toho aby ste opustili svoj domov.  Vďaka tejto funkcii uvidíte nielen trasu, ale bežecký pás tiež automaticky upraví stúpania.

OBROVSKÁ, ŠTÍHLA, VÝNIMOČNÉ OBRAZOVKA

Tvrdené sklo je obzvlášť citlivé na dotyk a poskytuje jasné farby a jasný obraz.  21,5 "FULL HD LCD obrazovka vybavená dokonca rozlíšením 1920 x 1080 reprodukuje realistický obraz.

Uhlopriečka 21,5 palca je obrovská obrazovka pre vašu zábavu

23 mm - inovatívny, ultratenký moderný dizajn

2K rozlíšení Full HD vám umožní vychutnať si obľúbené filmy a videá.


MAXIMÁLNA POUŽÍVATEĽSKÁ HMOTNOSŤ - 180 KG

Vysoko kvalitný rám spoľahlivo vydrží neustálej intenzívne tréningy a je prispôsobený užívateľom vážiacom až 180 kg.

TLAČIDLÁ Dvojnásobná ODPOVEĎ

Pre jednoduché ovládanie a prispôsobenie majú tlačidlá dvojaký odozvu.  Keď sa ho dotknete, budete počuť pípnutie a ucítite vibrácie.

DOKONČENÝ DESIGN

Unikátny hliníkový rám v tvare X bol ošetrený Kalcinačné metódou, ktorá zaisťuje maximálnu odolnosť a dlhú životnosť.  Rukoväte sú vyrobené z dvojitého odliatku a potiahnuté antioxidanty, ktoré zabraňujú sfarbenie a poškodeniu aj pri dotyku spotených rúk.

 


PRÍPAD A PRÍSLUŠENSTVO

Počas tréningu sa môžete občerstviť obľúbeným nápojom alebo použiť mobilný telefón a byť kedykoľvek k dispozícii, pretože fľašu a príslušenstvo budú ľahko dostupné.

MERANIE RYTMU SRDCE

Integrované kontakty srdcovej frekvencie na rukoväti - stačí sa dotknúť oboma rukami a sledovať tepovú frekvenciu, aby ste dosiahli športových výsledkov ešte rýchlejšie a efektívnejšie.

0-15% SKLON

Spáľte ešte viac kalórií a rozjasnite svoje svaly elektronickou úpravou svojho kopca až o 15% - dosť pre ešte intenzívnejší kardio cvičenia.BEZPEČNÁ PLATFORMA A PÁS

Robustný bežiaci platforma je navrhnutá tak, aby maximalizovala životnosť.

Bežecký pás pokrytý exkluzívnym vzorom pripomínajúcim golfové loptičky, spoľahlivo chráni pred deformáciami a umožňuje vám pohodlne trénovať.

BEZPEČNOSTNÁ OBLASŤ

Po stranách pojazdové plošiny je integrovaná špeciálny bezpečnostný oblasť pokrytá protišmykovým vzorom.


humanizovaná VÝHĽAD

S pomocou výskumu bol pozorovací uhol obrazovky prispôsobený a humanizovaná, aby sa znížilo nevhodné držanie tela pri športe.

MOTOR

Striedavý motor je mimoriadne ekonomický a šetrí elektrinu, takže je ideálny pre komerčné použitie.  Robustný motor nevydáva takmer žiadny zvuk ani pri plnej kapacite a automaticky reguluje teplotu.

MAXIMÁLNA RÝCHLOSŤ - 20 KM / H

Zmeňte požadovanú rýchlosť jediným dotykom až na 20 km / h.  Široký rozsah rýchlostí poskytuje dostatok priestoru pre ľahké prechádzky i rýchly beh.