Domáci bežecký pás EVOLVE EV-HT-6132

Bežecký pás Evolve je ideálny pre použitie v komerčných telocvičniach, rehabilitáciách, kúpeľoch, firemných, hotelových telocvičniach a podobne. Výkonný 4 hp max. Motor roztáča bežecký pás až na 22 km / h. Robustný rám vydrží zaťaženie až 150 kg. Existuje mnoho programov, vrátane merania telesného tuku, ktoré užívateľom pomáhajú jednoduchšie monitorovať pokrok.

8 týdnú
Kód: EV-HT-6132
Značka: EVOLVE
€2 290,27 –23 % €1 761,75
Kategorie: Home běžecké pásy
Záruka: 2 roky a 5 let na motor
48 domaci bezecky pas evolve ev ht 6132
ZdarmaZdarma €2 290,27 –23 %

 

40 tréningových PROGRAMOV

Široký výber cvičenie vám umožní optimalizovať vaše cvičenie a prispôsobiť ich vašim potrebám. Stlačením jedného tlačidla si môžete vybrať z prednastavených, manuálnych alebo programov rýchleho spustenia. 3 programy používateľského nastavenia vám umožní efektívnejšie dosiahnuť športových cieľov a program Body Fat Program vám pomôže sledovať priebeh vášho cvičenia.

LED KONZOLA

Sledujte všetky najdôležitejšie informácie o tréningu: čas, kalórie, vzdialenosť, rýchlosť, srdcová frekvencia. Podrobné údaje pomôžu udržať motiváciu a dosiahnuť športových cieľov. Jasná a užívateľsky prívetivá obrazovka sa obsluhuje mimoriadne ľahko.

DOPRAVNÉ KOLA

Integrovaná transportné kolieska sú pohodlným spôsobom, ako po cvičení ľahko premiestniť bežecký pás na skladovacie miesto.

PRÍPAD A PRÍSLUŠENSTVO

Môžete sa kedykoľvek počas tréningu osviežiť svojim obľúbeným nápojom, pretože fľašu a všetko potrebné príslušenstvo budete mať vždy na dosah ruky.

MERANIE SRDCE

Integrované snímače srdcového tepu na rukoväti vám umožní zamerať a udržiavať váš srdcový rytmus v správnej oblasti a uľahčiť spálenie správneho množstva kalórií alebo posilnenie srdca a ciev.

MAXIMÁLNA POUŽÍVATEĽSKÁ HMOTNOSŤ - 150 KG

Rám je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a vydrží maximálne 150 kg.

ÚROVEŇ 0-15% ELEKTRONICKÉ Nastaviteľný sklon

Upravte sa elektronicky do kopca až o 15% a spáľte ešte viac kalórií. Dosť pre ľahké prechádzky a intenzívnejšie kardio cvičenia.

MAXIMÁLNA RÝCHLOSŤ - ČISTÉ 22 KM / H

Pohodlné elektronické ovládanie rýchlosti pre začiatočníkov aj pokročilých nadšencov rýchlosti a intenzívneho kardio tréningu.

KOMPAKTNÉ VEĽKOSŤ SKLADANIE

Po tréningu ľahko zdvihnite bežeckú plošinu a odveďte kolesá na určené miesto.

SOFT DROP SYSTÉM

Pri príprave bežeckého trenažéru už nebudete musieť poraniť chrbát a ohnúť sa. Stačí stlačiť rukoväť, uvoľniť plošinu a systém Soft Drop spustí plošinu pomaly a jemne, bez toho aby došlo k poškodeniu podlahy.

6 BODOVÝ DEPRECIAČNÍ SYSTÉM

Integrovaný tlmiaci systém znižuje a rozptýli počiatočné silu nárazu počas kroku a poskytuje dostatočne silnú podporu pre pohodlný odpor. Platforma dokonale simuluje beh na prírodných povrchoch a stabilitu.

MOTOR

Striedavý motor je mimoriadne ekonomický a šetrí elektrinu, takže je ideálny pre komerčné použitie. Robustný motor nevydáva takmer žiadny zvuk ani pri plnej kapacite a automaticky reguluje teplotu.

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Rozmery

1925 x 925 x 1470 mm

hmotnosť

106 kg

Záruka

2 roky

Typ motora

AC

výkon motora

4 hp

rýchlosť

0,5-22 km / h

sklon

0-15%

riadiaci panel

7 LED okien dot matrix

Monitor srdcového tepu

?

Držiak na fľašu

?

Držiak na mobilný telefón

?

Rozmery pásu

153 x 55 cm

Senzory srdcového tepu na rukoväti

?

Maximálna hmotnosť užívateľa

150 kg

programy

40

Prepravné kolesá

?

fanúšik

X