Bežecký pás Evolve - EV-HT-175

Bežecký pás Evolve pre domáce použitie s výkonným motorom, ktorý dosahuje maximum 2,25 hp.  Životnosť je zaručená 2-ročnú zárukou a motor má 5 ročnú záruku.  Maximálna rýchlosť 16 km / ha elektronicky nastaviteľný sklon. 

Perfektné ako pre ľahké prechádzky, tak pre intenzívnejšie kardio cvičenia.  Jasná a ľahko použiteľná obrazovka zobrazuje všetky základné informácie o tréningu a kontakty na meranie srdcovej frekvencie a 40 tréningových programov (vrátane používateľského nastavenia a meranie telesného tuku) vám pomôžu dosiahnuť vaše športových cieľov. 

Robustný rám vydrží zaťaženie až 100 kg, sklopí sa hore a ak je to potrebné pre dlhšie skladovanie, možno ho sklopiť až do výšky 25 cm!

8 týdnů
Kód: EV-HT-175
Značka: EVOLVE
€820,19 –23 % €630,91
Kategorie: Home běžecké pásy
Záruka: 2 roky a 5 let na motor

LED KONZOLA

Sledujte všetky najdôležitejšie informácie o tréningu: čas, kalórie, vzdialenosť, rýchlosť, srdcová frekvencia.  Podrobné údaje pomôžu udržať motiváciu a dosiahnuť športových cieľov.  Jasná a užívateľsky prívetivá obrazovka sa obsluhuje mimoriadne ľahko.

40 tréningových PROGRAMOV

Široký výber cvičenie vám umožní optimalizovať vaše cvičenie a prispôsobiť ich vašim potrebám.  Stlačením jedného tlačidla si môžete vybrať z prednastavených, manuálnych alebo programov rýchleho spustenia.  3 programy používateľského nastavenia vám umožní efektívnejšie dosiahnuť športových cieľov a program Body Fat Program vám pomôže sledovať priebeh vášho cvičenia.

 SYSTÉM ODSTRÁNENIE

Integrovaný tlmiaci systém znižuje a rozptýli počiatočné silu nárazu počas kroku a poskytuje dostatočne silnú podporu pre pohodlný odpor.  Platforma dokonale simuluje beh na prírodných povrchoch a stabilitu.

 


 

 

MAXIMÁLNA RÝCHLOSŤ - 16 KM / H

Pohodlné elektronické ovládanie rýchlosti pre začiatočníkov i milovníkov intenzívnejších tréningov.  Robustný   motor s maximálnym výkonom 2,25 hp   beží ticho aj pri maximálnom výkone.

MAXIMÁLNA POUŽÍVATEĽSKÁ HMOTNOSŤ - 100 KG

Rám je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a vydrží maximálne 100 kg.  Táto vlastnosť je tiež indikátorom trvanlivosti rámu, čo naznačuje trvanlivosť a kvalitu materiálov.

 

12 STUPEŇ ÚROVNE

Upravte elektronicky stúpanie do 12 úrovní a spáľte ešte viac kalórií.  To bude stačiť na ľahké prechádzky pre začiatočníkov a intenzívne kardio cvičenie.

 KOMPAKTNÉ VEĽKOSŤ SKLADANIE

Po tréningu ľahko zdvihnite bežeckú plošinu a odveďte kolesá na určené miesto.  Ak plánujete tréner uložiť na dlhšiu dobu, môžete ho zložiť v troch jednoduchých krokoch na iba 25 cm.

BEZPEČNÁ PLATFORMA - 1250 x 420 mm

Pohodlné platformy poskytnú dostatok priestoru pre pohodlné cvičenie ako pre začiatočníkov, tak pre tých, ktorí majú radi intenzívnejší beh.

MERANIE SRDCE A TLAČIDLÁ RÝCHLE KONTROLY

Integrované snímače srdcového tepu na rukoväti vám umožní zamerať a udržiavať váš srdcový rytmus v správnej oblasti a uľahčiť spálenie správneho množstva kalórií alebo posilnenie srdca a ciev.  Ďalšie tlačidlá na rukoväti vám umožní pohodlne ovládať tréning jedným dotykom.

 ZÁRUKA NA MOTOR 5 ROKOV

Robustný   motor s maximálnym výkonom 2,25 hp   beží ticho aj pri maximálnom výkone. Na rozdiel od štandardnej dvojročnej záruky na bežecký pás iných výrobcov je životnosť motora Evolve zaručená dodatočnú   5-ročnú zárukou  !

 

 
 

DOPRAVNÉ KOLA

Integrovaná transportné kolieska - po každom tréningu budete môcť bežecký pás ľahko premiestniť do úložného priestoru a ušetriť tak miesto.

 

SOFT DROP SYSTÉM

Už sa nebudete musieť ohýbať, aby ste bežecký pás pripravili na použitie.  Kliknite na gombík, uvoľnite plošinu a systém plošinu pomaly a jemne spustí.

 

PRÍPAD A PRÍSLUŠENSTVO

Môžete sa kedykoľvek počas tréningu osviežiť svojim obľúbeným nápojom, pretože budete mať fľašu a všetko potrebné príslušenstvo vždy na dosah ruky.

 


Program 40

Do kopca 0 - 12%

Rozsah rýchlosti 1 - 16 km / h

Výkon motora 1,75 AG

Maximálna hmotnosť užívateľa 100 kg

Rozmery (ixpxa) 1520 x 690 x 1350 mm

Záruka 2 roky, pre motor - 5 rokov

Maximálny výkon motora 2,25 HP

Zdroj napájania 230V

Hmotnosť 52 kg

Meranie srdcovej frekvencie ÁNO 

Puzdro na fľašu ÁNO 

Obal na telefón ÁNO 

Pulzný senzory na rukoväti ÁNO 

Prepravujte kolieska ÁNO 

Možnosť zloženia ÁNO 

Typ motora DC

Čítanie na konzole Do kopca, čas, rýchlosť, vzdialenosť, srdcová frekvencia, kalórie

Typ konzoly LED 

Účel Pre domáce použitie